Cennik pozycjonowania – Ryczałt

Model rozliczenia ryczałtowego łączy w sobie szereg czynności dot. pozycjonowania i content marketingu. Zawiera wysokojakościowe linki, nieograniczone frazy, prowadzenie bloga i marketingu szeptanego.

Dodatkowo wykonujemy profesjonalny audyt SEO, optymalizację kodu źródłowego, treści i elementów graficznych strony internetowej. Zapewniamy publikację w katalogach stron, firm oraz zgłoszenie do bazy Google Maps. Ponadto wykonujemy działania brandingowe i content marketingowe (marketing treści). W ten sposób wzmacniamy pozycjonowanie perfekcyjnie dopasowanym SEO na blogach, forach oraz stronie www. To szczególnie polecamy sklepom bądź biznesom z szeroką ofertą produktów i usług w wielu miastach w Polsce. Tutaj oprócz wielopłaszczyznowych działań z zakresu ryczałtu standardowego pozycjonujemy frazy bez limitu, ale i słowa z potencjałem. Stosujemy dodatkowo pozycjonowanie „long tail”, czyli docieranie do klienta z dłuższych i rzadziej wyszukiwanych fraz, zwielokrotniając w ten sposób licznik odwiedzin strony. Inaczej mówiąc, frazy generujące ruch na stronie z dalszych pozycji przenosimy na najwyższe. Frazy tzw. „long tail”, na które strona nie reaguje, pozycjonujemy w wysokich ilościach, bezpośredniego wpływając na wzrost ruchu na stronie. Ten system inwestycji z wysokim zwrotem najlepiej poznać na własnym przykładzie. Po skontaktowaniu się z naszymi certyfikowanymi specjalistami przybliżymy to rozliczenie ryczałtowe w oparciu o przykładowe frazy.

Dokonaj BEZPŁATNEJ analizy swojej witryny.

Fields marked with an * are required
Pola oznaczone * są wymagane.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma skuteczni.pl Adrian Kłos, z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Kazimierza 28 LU 4, kod pocztowy: 01-248, adres e-mail: , tel. 22 349 93 97.
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Pozostałe modele rozliczeń:

Rozliczenie w tym modelu płatności stosuje się wyłącznie w przypadku, gdy produkt / usługa nie jest frazą konkurencyjną. Wówczas płatność następuje po uzyskaniu założonego wyniku, czyli znalezienia się na pierwszej stronie w naturalnych wynikach wyszukiwania.

dowiedz się więcej >

Ta forma stosowana jest dla bardziej konkurencyjnych fraz. Opłata jest taka sama jak za efekt z doliczeniem stałej abonamentowej stawki od momentu podpisania umowy na czas nieokreślony  z miesięcznym wypowiedzeniem.

dowiedz się więcej >