Cennik pozycjonowania – Ryczałt

Model rozliczenia ryczałtowego łączy w sobie szereg czynności dot. pozycjonowania i content marketingu. Zawiera wysokojakościowe linki, nieograniczone frazy, prowadzenie bloga i marketingu szeptanego.

Dodatkowo wykonujemy profesjonalny audyt SEO, optymalizację kodu źródłowego, treści i elementów graficznych strony internetowej. Zapewniamy publikację w katalogach stron, firm oraz zgłoszenie do bazy Google Maps. Ponadto wykonujemy działania brandingowe i content marketingowe (marketing treści). W ten sposób wzmacniamy pozycjonowanie perfekcyjnie dopasowanym SEO na blogach, forach oraz stronie www. To szczególnie polecamy sklepom bądź biznesom z szeroką ofertą produktów i usług w wielu miastach w Polsce. Tutaj oprócz wielopłaszczyznowych działań z zakresu ryczałtu standardowego pozycjonujemy frazy bez limitu, ale i słowa z potencjałem. Stosujemy dodatkowo pozycjonowanie “long tail”, czyli docieranie do klienta z dłuższych i rzadziej wyszukiwanych fraz, zwielokrotniając w ten sposób licznik odwiedzin strony. Inaczej mówiąc, frazy generujące ruch na stronie z dalszych pozycji przenosimy na najwyższe. Frazy tzw. “long tail”, na które strona nie reaguje, pozycjonujemy w wysokich ilościach, bezpośredniego wpływając na wzrost ruchu na stronie. Ten system inwestycji z wysokim zwrotem najlepiej poznać na własnym przykładzie. Po skontaktowaniu się z naszymi certyfikowanymi specjalistami przybliżymy to rozliczenie ryczałtowe w oparciu o przykładowe frazy.

Dokonaj BEZPŁATNEJ analizy swojej witryny.

Fields marked with an * are required
Pola oznaczone * są wymagane.

Pozostałe modele rozliczeń:

Rozliczenie w tym modelu płatności stosuje się wyłącznie w przypadku, gdy produkt / usługa nie jest frazą konkurencyjną. Wówczas płatność następuje po uzyskaniu założonego wyniku, czyli znalezienia się na pierwszej stronie w naturalnych wynikach wyszukiwania.

dowiedz się więcej >

Ta forma stosowana jest dla bardziej konkurencyjnych fraz. Opłata jest taka sama jak za efekt z doliczeniem stałej abonamentowej stawki od momentu podpisania umowy na czas nieokreślony  z miesięcznym wypowiedzeniem.

dowiedz się więcej >