O nas

Działając w branży SEO/SEM nieprzerwanie od 2003 roku zdobyliśmy szereg umiejętności i doświadczeń, które pozwalają osiągać wyznaczone cele wśród naszych klientów.

Być może znalazłeś nas w wyszukiwarce Google, gdzie odkryłeś nas na pierwszej stronie, a może dotarłeś do nas w wyniku rekomendacji? To samo chcemy zrobić dla Twojej firmy, przynieść jej dużą widoczność i stworzyć pozytywny wizerunek, zanim jeszcze klient pozna Cię bliżej.

Dziś masz okazję poznać nas: webmasterów, programistów, specjalistów SEO oraz copywriterów, a przede wszystkim miłośników wyzwań. Główna gałąź naszych działań to pozycjonowanie, jako pionierzy na rynku w tym obszarze mamy świadomość najwyższej skuteczności tego typu rozwiązań. Dziś znalezienie się na najwyższej pozycji w wyszukiwarce to złożony proces, który efektywnie dostosowujemy do algorytmów Google.

Nasi certyfikowani specjaliści będą towarzyszyć Ci na każdym kroku, aby w sposób mierzalny i zrozumiały przybliżyć każdy z etapów podjętej współpracy oraz dostosować najlepsze działania dla Twojej firmy. Update to słowo, które towarzyszy nam nieustannie, dlatego na bieżąco testujemy nowe rozwiązania i mierzymy ich wyniki, a wszystko po to, aby realizować współpracę skutecznie.

Jesteśmy firmą zajmującą się pozycjonowanie stron internetowych w google.pl od 2003 roku. Warszawa i okolice tutaj dojeżdżamy do klientów. Do chwili obecnej z naszych usług korzystało około 1200 firm. Poniżej przedstawiamy listę niektórych spośród nich.

Aviva eBay.pl GoWork.pl Jones Lang LaSalle Wykop.pl Virgin Mobile Merlin.pl Agora Wakacje.pl