Social Media

Kreatywność połączona ze strategią w przestrzeni kanałów społecznościowych to jedna z lepszych form reklamy. Działając w social media, stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz szukamy tych zaskakujących, aby dotrzeć do 10 mln użytkowników w Polsce.

Najwyższa ich liczba przypada na kanał Facebook, a właśnie w tej przestrzeni mamy niemalże nieograniczone możliwości spersonalizowanej reklamy. To Facebook robi dla Ciebie. My budujemy relacje, prowadzimy kampanie promocyjne, organizujemy konkursy, ale przede wszystkim zdobywamy nowych odbiorców dla Twojej marki. Jak? Dzięki zaawansowanym narzędziom w serwisie w sposób precyzyjny docieramy do określonej grupy odbiorców.

Dodatkowo przemyślane działania remarketingowe spowodują, iż jednorazowy gość Twojej witryny, zostanie zaproszony na nią ponownie dzięki banerom reklamowym wyświetlanym po zalogowaniu na Facebooku. Spójna strategia komunikacji oraz reklamy w dobie rozszerzonej rzeczywistości umożliwią Twojej firmie obecność w codzienności klienta. Twój profesjonalizm i nasza wiedza zaowocują nawiązaniem długofalowych relacji, bo właśnie one są gruntem dla największego serwisu społecznościowego na świecie.

Jesteśmy firmą zajmującą się pozycjonowanie stron internetowych w google.pl od 2003 roku. Warszawa i okolice tutaj dojeżdżamy do klientów. Do chwili obecnej z naszych usług korzystało około 1200 firm. Poniżej przedstawiamy listę niektórych spośród nich.

Aviva eBay.pl GoWork.pl Jones Lang LaSalle Wykop.pl Virgin Mobile Merlin.pl Agora Wakacje.pl