Marketing filmowy
SEO
SMM
CRO

Promocja filmów realizowana jest przede wszystkim przed dystrybutorów. Realia są takie, że lwia część budżetu na promocje przeznaczana jest na reklamę outdoorową. Kampanie w Internecie traktowane są jako dodatek, prowadzone są nieskutecznie, kończą się przeważnie do prowadzenia profilu fejsbukowego dla fanów danego projektu i zamieszczenia 3 postów na Filmwebie, które są hejtowane przez użytkowników jako działania sztuczne co w konsekwencji przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.

Internet to medium gdzie korelacja między wydanym budżetem a jego efektami jest zdecydowanie najwyższa, jest też bardzo mierzalna. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która ma doświadczenie w tego typu promocji. Działamy etycznie ale przede wszystkim dyskretnie. W naszej ofercie jest wiele niestandardowych działań, do tych oficjalnych należą m.in.:

  • Prowadzenie fane pagów projektów
  • Reklama na portalu Filmweb.pl oraz Stopklatka.pl
  • Reklama w Google , na serwisie Youtube (np. trailerów filmowych)
  • Reklama na Facebooku i Instagramie
  • Marketing szeptany

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy firmą zajmującą się pozycjonowanie stron internetowych w google.pl od 2003 roku. Warszawa i okolice tutaj dojeżdżamy do klientów. Do chwili obecnej z naszych usług korzystało około 1200 firm. Poniżej przedstawiamy listę niektórych spośród nich.

Aviva eBay.pl GoWork.pl Jones Lang LaSalle Wykop.pl Virgin Mobile Merlin.pl Agora Wakacje.pl