Marketing szeptany
(buzz marketing)
SEO
SMM
CRO

Jakość, zaangażowanie i wizerunek – to słowa klucze marketingu szeptanego. Opinie o naszej działalności mają ogromną moc oddziaływania, bo Internet to nic innego jak wirtualna poczta pantoflowa. Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Chcesz wiedzieć, jak jesteś postrzegany albo pragniesz zaistnieć jako profesjonalista? Zaufaj usłudze buzz marketing, która składa się z monitoringu informacji dotyczących Twojej marki oraz zapewnia właściwe reakcje na komunikaty internautów. Nie ograniczamy się do reakcji mających na celu przedstawienie pozytywnych aspektów Twojej firmy, dla nas ważny jest wartościowy dialog.

Wpływamy na wybory konsumenckie poprzez różne media internetowe. Dla Ciebie śledzimy fora branżowe, blogi czy portale. Sprzedaż to tylko efekt uboczny naszych działań, bo najpierw pomagamy klientom, odpowiadając w Twoim imieniu na ich potrzeby. Masz chwilowe problemy wizerunkowe lub chcesz wzmocnić swój pozytywny wizerunek w sieci? Odpowiedzią będą działania marketingu szeptanego, tworzonego konsekwentnie i z należytym zaangażowaniem.

Jesteśmy firmą zajmującą się pozycjonowanie stron internetowych w google.pl od 2003 roku. Warszawa i okolice tutaj dojeżdżamy do klientów. Do chwili obecnej z naszych usług korzystało około 1200 firm. Poniżej przedstawiamy listę niektórych spośród nich.

Aviva eBay.pl GoWork.pl Jones Lang LaSalle Wykop.pl Virgin Mobile Merlin.pl Agora Wakacje.pl