Pozycjonowanie za efekt

Najrzadziej stosowanym modelem rozliczeń jest propozycja w rozliczeniu pozycjonowanie stron za efekt.

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, wypracowane własne sposoby działania i jesteśmy w stanie zaproponować Ci taki model rozliczeń, jeśli uznasz, że jest on odpowiedni dla Twojego biznesu.

Jednak nie w każdym przypadku będziemy w stanie zaoferować Ci tę formę rozliczenia – jest to propozycja, którą kierujemy głównie do serwisów, które już jakiś czas funkcjonują w sieci. 

W modelu „pozycjonowanie stron płatne za efekt” poniesiesz koszty wyłącznie wówczas, gdy Twoja witryna, na ustalone słowa kluczowe, znajdzie się na I stronie wyników w Google. Po każdym miesiącu działań otrzymasz od nas raport, z którego dowiesz się, jak zmieniały się pozycje Twojej witryny na wybrane frazy.

pozycjonowanie za efekt

Rozliczenie będzie polegało na monitorowaniu każdej frazy względem jej pozycji codziennie.

Jeśli jakaś fraza będzie przez 18 dni w TOP10, a pozostałe dni na 11-stej lub gorszej pozycji, to zapłacisz tylko za te 18 dni.

Możemy też wycenić bardziej szczegółowo sam TOP10, przeważnie wygląda to tak, że pozycje 1-3 mają cenę najwyższą, potem o 30% mniej kosztują pozycje 4-7, a pozycje 8-10 są najtańsze.

pozycje fraz
pozycjonowanie stron za efekt

W przypadku pozycjonowania płatność za efekty – musisz mieć świadomość, że nasze działania będą ograniczone do osiągnięcia pozycji w TOP10 Google, wyłącznie na ustalone frazy.

Nie otrzymasz pakietu usług, które będziemy realizować, w przypadku rozliczenia abonamentowego, a które to usługi powodują iż pozycjonowanie daje efekt znacznie szerszy i bardziej kompleksowy.

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że są klienci którzy mają np. złe doświadczenia z Agencjami SEO, i chcą mieć komfort płacenia wyłącznie za osiągnięty wynik.

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoim biznesie, a wtedy ocenimy, czy dobrym rozwiązaniem będzie wybór modelu za efekt i czy w ogóle będzie to możliwe.

Przedstawimy Ci wszystkie za i przeciw, żebyś podjął świadomą i korzystną decyzję.

Pozycjonowanie stron – cennik