Strona internetowa to nie tylko wizytówka i przestrzeń informacyjna dla Twoich klientów, ale przede wszystkim wielofunkcyjne narzędzie reklamowe.
Tworzenie stron www
PPC
Responsive Ads
SMM

Tylko odpowiednie przygotowanie strony zapewnia kompatybilność z późniejszymi działaniami w ramach zaplanowanej strategii marketingowej. Content marketing, copywriting, responsywność, systemy CMS, mailing reklamowy to części składowe procesu projektowego. To, co widzi klient, to przejrzysty interfejs i doskonała funkcjonalność, niezależnie od urządzenia, na którym ją przegląda. To, co wspomaga jego decyzje zakupowe, to wartościowe informacje wraz z ich właściwym rozmieszczeniem, jak również wdrożone działania dodatkowe, takie jak mailing reklamowy. To, co widzisz Ty, to swobodny panel użytkownika dla wykonania aktualizacji czy też analizy zachowań użytkowników. Projektując strony, dopasowujemy je do grupy odbiorców i Twoich potrzeb. Mamy gotowy pakiet rozwiązań, który pozwoli Ci na wdrożenie kompleksowych działań w dowolnym momencie. Nasz zespół wspiera Cię na każdym etapie – od doradztwa w zakresie doboru usług po możliwość wykonywania aktualizacji za Ciebie.

Strony responsywne

Dziś 44% populacji na całym świecie przegląda Internet za pomocą urządzeń mobilnych, a wzrost tej liczby szacuje się na kolejne 2% w skali każdego roku. Tylko w Polsce liczba użytkowników, którzy oczekują prawidłowo wyświetlających się stron o wysokiej estetyce i funkcjonalności, sięga 17,6 mln. Strony responsywne to technika, która obejmuje właściwe wyświetlanie się Twojej strony na tabletach lub smartfonach. Największy gracz na rynku internetowym, Google, będąc świadomym całkowitych przemian w obszarze korzystania z Internetu, ostrzega, że brak responsywności jednoznacznie wpływa na najniższą pozycję w wyszukiwarce. Oferując Ci wykonanie strony responsywnej, tak naprawdę proponujemy Ci większą ilość odwiedzin, modelowanie zachowań odbiorcy oraz zwiększanie ilości decyzji zakupowych. Kolejny aspekt to oszczędność, czyli brak konieczności projektowania aplikacji dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Sprawdź czy Twoja strona jest responsywna pod tym linkiem:
https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=PL
Jeśli jest inaczej zapraszamy do kontaktu.

Aktualizacje stron www

Jeśli posiadasz witrynę internetową, a Twoja firma się rozwija, z pewnością strona wymaga wykonywania regularnych aktualizacji. Nowe usługi, aktualne porady na blogu, czy też zmiana zasad dotyczących promocji to tylko część stałych zmian, które pojawiają się na drodze wzrostu marki. Korzyści płynące z posiadania regularnie aktualizowanej strony internetowej są ogromne: zdobywanie zaufania, zwiększanie czasu przeglądania strony, regularne odwiedziny użytkowników, pozytywne postrzeganie firmy. Wiemy, że to istota profesjonalnej strony, dlatego udostępniamy Ci system zarządzania treścią CMS. Dodatkowo proponujemy wykonywanie niezbędnych aktualizacji za Ciebie. Podczas gdy Ty obsługujesz zwiększoną sprzedaż i tworzysz strategię, my pokazujemy bieżący obraz Twojej firmy. Aktualizujemy treści graficznie i merytorycznie w większości zleceń w trakcie jednej doby.

Jesteśmy firmą zajmującą się pozycjonowanie stron internetowych w google.pl od 2003 roku. Warszawa i okolice tutaj dojeżdżamy do klientów. Do chwili obecnej z naszych usług korzystało około 1200 firm. Poniżej przedstawiamy listę niektórych spośród nich.

Aviva eBay.pl GoWork.pl Jones Lang LaSalle Wykop.pl Virgin Mobile Merlin.pl Agora Wakacje.pl